Home  /  Fotogalerie

Školní výlet žáků 1.A8: Krkonoše 25. – 27. 6. 2019

fotek: 10 · vytvořeno: 08.07.2019 · zhlédnutí: 7290

Poslední týden před prázdninami se žáci primy vydali na výlet do Krkonoš. Naše putování po Krkonoších začalo v Peci pod Sněžkou, odkud jsme se lanovkou vyvezli na vrchol nejvyšší české hory, Sněžky. Počasí nám opravdu přálo a tak se před námi otevřel krásný výhled do dalekého okolí, zejména na krkonošské vrcholky a na Jizerské hory. Ze Sněžky jsme pokračovali na Luční boudu, do místa našeho přenocování. Večer jsme pozorovali západ slunce a kdo si druhý ráno přivstal, měl možnost pozorovat také východ slunce s překrásným horským panoramatem. Následující den jsme pokračovali v putování. Obdivovali jsme krásné výhledy při náročném přechodu Kozích hřbetů. Minuli jsme Renerovy boudy, Bucharovou cestou jsme sestoupili do Svatého Petra a odtud jsme pokračovali do Špindlerova Mlýna. Všechny nás hnala vpřed vidina aquaparku. Tam jsme ze sebe setřásli únavu z celodenního putování. Přespali jsme ve Špindlerově Mlýně v penzionu Monika. Poslední den byl už fyzicky méně náročný. Prohlédli jsme si Špindlerův Mlýn a poté jsme došli k Labské přehradě, do místa našeho odjezdu. Výlet se nám velmi vydařil a počasí bylo překrásné. Těšíme se, až za rok opět někam vyrazíme.