Home  /  Fotogalerie

Noc s Andersenem 29. – 30. 3. 2019

fotek: 34 · vytvořeno: 06.04.2019 · zhlédnutí: 9114

Přenocovat ve škole se svými kamarády a ještě k tomu zažít pohádkově laděná povídání o knížkách, o Hansi Christianu Andersenovi i o Dánsku, odkud Andersen pocházel. Pokusit se vytvořit zajímavý smorrebrod, dánský obložený žitný chleba a vymyslet si k tomu povídání, které může být také z říše pohádek. Zahrát si společně hry i se svými učiteli, či plnit zajímavé úkoly a v noci podniknout strašidelnou výpravu do šaten školy, kde to v noci a bez světla vypadá úplně jinak než ve dne a navíc tam čekají různá překvapení. V noci skoro nespat, protože si toho je přeci třeba tolik říci... To všechno měli možnost zažít žáci nižšího stupně gymnázia při společném nocování ve škole. Noc s Andersenem má na naší škole již tradici a tak se těšíme na setkání zase příští rok! A ještě něco – velké poděkování patří žákům ze třídy 4.A8. Zážitek, který letos připravili pro mladší spolužáky, stál za to!