Okresní kolo zeměpisné olympiády

15.03.2021

ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA - ÚSPĚŠNÍ ŘEŠITELÉ OKRESNÍHO KOLA

Dne 17. 2. 2021 se uskutečnilo okresní kolo zeměpisné olympiády, kterého se zúčastnili také žáci Gymnázia Kodaňská, kteří úspěšně vyřešili úkoly školního kola.

Z důvodu epidemiologické situace probíhala soutěž online. Žáci prokázali své vědomosti a dovednosti jak v písemném testu, tak v práci s atlasem i v praktických činnostech.

Reprezentanti Gymnázia Kodaňská si poradili se zadanými úkoly skvěle. Pěkných výsledků v okresním kole v jednotlivých kategoriích dosáhli: Anežka Horníková, Tomáš Hanus, Samuel Zeus, Luisa Šumanová, Stela Hořavová, Martin Luňák, Anna Havlíčková a Majk Li Zihang.

Anna Havlíčková (7. A8) a Tomáš Hanus (1. A8) postupili do krajského kola.

Děkujeme všem zúčastněným žákům za reprezentaci školy v zeměpisné olympiádě a za přípravu, kterou soutěži věnovali nad rámec školních povinností při distanční výuce.

Aničce Havlíčkové a Tomáši Hanusovi gratulujeme k postupu a přejeme hodně sil v krajském kole. Děkujeme za úspěšnou reprezentaci!