Vyhlášení karantény

Vážení rodiče, milí žáci,

na základě rozhodnutí Bezpečnostní rady státu ze dne 9. 3. 2020 vám sděluji, že počínaje zítřkem (11. 3. 2020) je zrušena osobní účast žáků ZŠ, SŠ, VOŠ na vzdělávacím procesu, a to na dobu neurčitou. Po dobu trvání karanténního opatření nebude poskytována ani strava žákům ve školní výdejně. Budova školy zůstává otevřená, ale výuka nebude probíhat. Vedení školy průběžně sleduje vývoj situace a o případných změnách vás budeme informovat emailem a na webu školy. V souvislosti s existujícím opatřením se ruší i všechny školní akce, které jsou součástí vzdělávacího procesu. V příloze k tomuto sdělení vám zasíláme znění Mimořádného opatření ministra zdravotnictví ČR. V případě dalších dotazů kontaktuje například telefonicky studijní odd. školy.

S přátelským pozdravem a v dokonalé úctě

Marek Matějka
výkonný ředitel