Ježíškova vnoučata

16.12.2019

Již podruhé navštívili žáci sekundy v rámci projektu Českého rozhlasu Ježíškova vnoučata domov seniorů v Jenštejně. Obyvatelům domova přivezli vánoční cukroví, přání a drobné dárky, které vyrobili či upekli ve škole žáci nižšího stupně gymnázia. V domově zazpívali písničky a popovídali si se seniory. Ti se na ně už od loňského roku těšili, stejně jako se žáci těšili na letošní návštěvu v domově. Celý program se nesl v krásné atmosféře. Za rok žáci našeho gymnázia určitě v předvánočním čase do domova seniorů v Jenštejně zase přijedou.